Адреса: 01033 м. Київ, вул. Тарасівська, 3 Графік роботи: з 09-00 до 18-00 0 800 332 567
Компанія Бест Кофе

Ласкаво просимо на сайт компанії «Бест кофе»!

Компанія «БЕСТ КОФЕ» - офіційний дистриб'ютор торгових марок «Barista», «Шоко Мишка» і «Dalai» в Україні та ТМ «Chelton» в м. Києві.

Виробником ТМ «Barista», «Шоко Мишка» і «Dalai» є компанія «АВД продакшен» - лідер в Білорусі з виробництва якісної продукції в чайному і кавовому сегменті. Більше 10 років компанія успішно створює рецептуру продуктів, кавових блендів, дизайн упаковок торгових марок для відомих брендів. Наш партнер виробляє дійсно якісний продукт, суворо дотримуючись державних стандартів якості в харчовій промисловості.

Компанія «АВД продакшен» - єдина виробнича компанія на території Республіки Білорусь, що має власну КАВОВУ ЛАБОРАТОРІЮ. Рецептура, створена в лабораторії, зберігається в суворій таємниці, так як є унікальною розробкою експертів компанії. Лабораторія постійно проводить експерименти і робить відкриті дегустації, визначаючи найбільш затребуваний смак. Створюючи бленд кави, фахівці лабораторії змішують різні сорти з урахуванням їх кращих характеристик: насиченості, кислотності, тонкого аромату. Кожен вид зерна обсмажується окремо і тільки потім змішується, щоб віддавати свої найкращі якості.

Переваги нашої продукції

 • Тільки добірна і якісна сировина з усього світу. Проводиться вхідний контроль якості всієї сировини, що надходить:
  КАВА з Індії, Бразилії, Колумбії, В'єтнаму, Еквадору, Гватемали, Гондурасу, Камеруну, Китаю, Коста-Ріки, Лаосу, Мексики, Нікарагуа, Перу;
  ЧАЙ з Цейлону, Китаю і Кенії;
  КАКАО з Німеччини.
 • Унікальна рецептура кожного продукту. У компанії працюють професіонали екстра-класу, здатні управляти смаками і створювати власні унікальні купажі.
 • Смаки створюються і перевіряються в єдиній в Білорусі власній лабораторії.
 • Продукція виробляється спільно з експертами італійської компанії Petroncini з більш ніж 100-річною історією успіху в переробці кави.
 • Завжди свіже обсмаження. На заводі встановлено автоматизовану італійську лінію для обсмаженя та фасування кави.
 • Робота обладнання контролюється в on-line режимі, а зразки кави Barista щомісяця проходять лабораторний аналіз в Італії і отримують позитивні відгуки.
 • Якість підтверджена сертифікатами.
 • Якісна упаковка. У компанії впроваджена сертифікована система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародних стандартів серії ISO, а також система харчової безпеки в поліграфії, що гарантує відсутність фізико-хімічних і мікробіологічних забруднень на плівковій упаковці.
 • Сучасне і унікальне обладнання. «АВД продакшен» має в своєму арсеналі найсучасніше, потужне та унікальне для країни обладнання.

Новинки

Чай чорний "Танок квітки" Лілія 100 г
212,62 грн
Чай черный "Танец цветов "Тюльпан 100 г
212,62 грн
Чай чорний "Танок квітки" Роза 100г
212,62 грн
Чорний і зелений чай з добавками " 1001 ніч ", 100 г
72,00 грн
Чорний і зелений чай з добавками " Ваза 1001 ніч ", 100 г
188,16 грн
Кава зернова Barista MIO "Эспрессо" 250г
99,15 грн
Кава Barista MIO "В зернах" 250г
88,38 грн
Подарунковий набір "Солодка мить"
325,00 грн
Подарунковий набір "Прованс"
399,00 грн
Подарунковий набір "Мандрівник"
260,00 грн
Чорний чай Парадіз "Шляхетний дім", 25 ф/п
51,26 грн
Зелений чай "Шляхетний дім", 25 ф/п
47,88 грн